Our range of products include 125x125x25mm solar road studs with shank, solar stud without shank and solar road studs without shank.
₹ 500 / Piece Get Latest Price
| Material | Aluminium |
| Brand | Alpha |
| Color | Black |
| Current Rating | 12 A |
| Diameter | 125x125x25mm |
| Automatic Grade | Automatic |
Minimum order quantity: 500 Piece
With our rich industrial experience, we hold expertise in offering Road Studs. Additionally, we offer these products at affordable rates.
Features
High in demand
Easy to use
Low maintenance
Easy to install
Excellent finish
Long service life
₹ 500 / Piece Get Latest Price
| Material | Aluminium |
| Brand | Alpha |
| Current Rating | 12 A |
| Diameter | 125x125x25mm |
| Shape | Square |
Minimum order quantity: 200 Piece
₹ 500 / Piece Get Latest Price
| Material | Aluminium |
| Brand | Alpha |
| Diameter | 125x125x25mm |
| Usage | Road Safety |
| Product Color | Silver |
| Shape | Square |
Minimum order quantity: 500 Piece
With our rich industrial experience, we hold expertise in offering Road Studs. Additionally, we offer these products at affordable rates.
Features
High in demand
Easy to use
Low maintenance
Easy to install
Excellent finish
Long service life
Ankit Gupta (Proprietor)
Amba Chem
1st Floor, T-565, Pragati Complex, Chamelian Road, Idgah Circle
New Delhi - 110006, Delhi, India